Major League Soccer Sezon regular · etapa 28 Meci încheiat analiză pre-meci

New York Red Bulls New York Red Bulls
Egal Înfrângere Victorie Victorie Înfrângere
4 – 1 11 oct. 2026 · 02:30 HT 3–0
San Diego San Diego
Înfrângere Înfrângere Înfrângere Egal Egal

Sports Illustrated Stadium

Verificat la 15:21 Date modificate la 03:00
Analiză pre-meci

Selecția principală

Fără selecție principală — date insuficiente

Argumente

  • În ultimele 5 meciuri, New York Red Bulls are 2 victorii, un egal și 2 înfrângeri.
  • Pe teren propriu, în ultimele 5 meciuri, New York Red Bulls are o victorie, un egal și 3 înfrângeri.
  • În deplasare, San Diego are o victorie, 2 egaluri și 2 înfrângeri în ultimele 5 meciuri analizate.

Acoperire date: 20/20 meciuri analizate · Goluri: 20/20 · Șuturi: 20/20 · Cornere: 20/20 · Cartonașe: 19/20 · Ultimele maximum 10 meciuri pentru fiecare echipă

Formă recentă

Formă și comparație. Meciuri recente, doar meciuri încheiate înainte de fluierul acestui meci.

New York Red Bulls

Egal Înfrângere Victorie Victorie Înfrângere

Meciuri recente, de la cel mai vechi la cel mai recent, în ultimele 5 meciuri.

Victorii–egaluri–înfrângeri · meciuri

L5
2-1-2 · 5
L10
3-2-5 · 10
Acasă L5
1-1-3 · 5
Deplasare L5
2-1-2 · 5

San Diego

Înfrângere Înfrângere Înfrângere Egal Egal

Meciuri recente, de la cel mai vechi la cel mai recent, în ultimele 5 meciuri.

Victorii–egaluri–înfrângeri · meciuri

L5
0-2-3 · 5
L10
4-2-4 · 10
Acasă L5
3-0-2 · 5
Deplasare L5
1-2-2 · 5
Selecția principală

Predicții urmărite transparent

Fără selecție principală — date insuficiente

Indicator Tendință Probabilitate estimată Calitatea datelor REZULTAT
Goluri Peste 0,5 goluri 93% Medie Câștigată
Goluri Peste 1,5 goluri 75% Medie Câștigată
Goluri Sub 3,5 goluri 71% Medie Pierdută
Cornere Sub 11,5 cornere 68% Medie Câștigată
Cornere Sub 10,5 cornere 61% Medie Pierdută
Cornere Peste 7,5 cornere 61% Medie Câștigată
Cartonașe Sub 5,5 cartonașe 74% Medie Câștigată
Cartonașe Peste 2,5 cartonașe 68% Medie Câștigată
Cartonașe Sub 4,5 cartonașe 62% Medie Pierdută
Șuturi Sub 12,5 șuturi pe poartă 75% Medie Pierdută
Șuturi Sub 10,5 șuturi pe poartă 63% Medie Pierdută

Tendințe statistice nu intră în rata oficială de reușită. Sunt estimări din distribuții statistice, nu recomandări de pariere.

Matchup Edge

Indicator Tendință FORMĂ GAZDE / FORMĂ ECHIPĂ FORMĂ OASPEȚI / CONTEXT ADVERSAR RATĂ MATCHUP PROIECȚIE EDGE ÎNCREDEREA MODELULUI REZULTAT
Goluri în meci Proiecție din formă
Peste 0,5 goluri Pe tot meciul 100% 100% 91% 2,8 goluri — ridicată Câștigată
Goluri marcate Date pre-meci
Sub 3,5 goluri

San Diego

100% 100% 87% 1,6 goluri +65,5 pp ridicată Câștigată

Legendă: PROIECȚIE = media formei recente · EDGE = diferența față de linia analizată · ÎNCREDERE = scorul modelului (0–100), nu o probabilitate. Probabilitatea estimată din selecția modelului folosește semnale agregate pre-meci, fără cote afișate. FotbalInfo.ro publică statistici informative, fără cote.

Eșantion pre-meci

Statistici

Goluri

New York Red Bulls: 10 meciuri · San Diego: 10 meciuri

Indicator Gazde Oaspeți Comparație Eșantion
Goluri marcate / meci 0,80 1,80 10 / 10 meciuri

New York Red Bulls

San Diego

Austin Deplasare 3–3 E
Rezumat final

Statisticile meciului

Valorile sunt afișate separat pentru fiecare echipă.

Echipă Gol. ȘP Cor. F CG CR
New York Red Bulls Acasă · câștigătoare 4 12 4 20 2 0
San Diego Deplasare 1 5 7 14 3 0
Mai multe statistici
Indicator New York Red Bulls San Diego
Șuturi totale 28 14
Șuturi în afara porții 9 8
Șuturi blocate 7 1
Șuturi din careu 20 12
Șuturi din afara careului 8 2
Posesie 36% 64%
Ofsaiduri 0 1
Intervenții portar 4 8
Pase totale 348 576
Pase corecte 263 461
Precizie pase — —
Statistici pe reprize

Repriza 1 vine din statisticile de la pauză. Repriza 2 este calculată local (FT minus HT) doar pentru indicatorii aditivi; posesia și precizia paselor rămân necunoscute.

Repriză Indicator New York Red Bulls San Diego
Repriza 1 Goluri 3 0

Legendă statistici: ȘP = Șuturi pe poartă · Cor. = cornere · CG = cartonașe galbene · CR = Cartonașe roșii. Încrederea modelului este un scor 0–100, nu o probabilitate.

Față în față

0 întâlniri în baza locală.

Nu există încă întâlniri încheiate între aceste echipe în catalogul local.

Echipă de start

Titulari și accidentați

XI-ul, notele și jucătorul meciului rămân publice după fluierul final.

New York Red Bulls

4-3-3

Titulari

  1. 34 E. Horvath Portar 7,3
  2. 12 D. Nealis Fundaș 6,9
  3. 2 J. Che Fundaș 6,6
  4. 14 J. Bazán Fundaș 6,0
  5. 59 D. Padelford Fundaș 7,1
  6. 48 R. Donkor Mijlocaș 7,6
  7. 15 A. Mehmeti Mijlocaș 6,5
  8. 37 M. Sofo Mijlocaș 6,4
  9. 11 J. Ruvalcaba Atacant 9,0
  10. 16 J. Hall Atacant 8,2
  11. 7 C. Cowell Atacant 7,5
Rezerve (9)
  1. 8 D. Ruíz Mijlocaș 0,0
  2. 88 Pedro Castro Mijlocaș
  3. 13 E. Choupo-Moting Atacant 8,2
  4. 10 E. Forsberg Mijlocaș 6,4
  5. 60 S. Kone Mijlocaș 6,6
  6. 3 J. Marshall-Rutty Fundaș 6,6
  7. 77 J. McCarthy Portar 0,0
  8. 26 T. Parker Fundaș 6,4
  9. 56 M. Dos Santos Fundaș 6,8

Antrenor: Michael Bradley

Accidentați / indisponibili

  • A. Marcucci — Indisponibil · Accidentare la genunchi
  • A. Marcucci — Indisponibil · Accidentare la genunchi

San Diego

4-3-3

Titulari

  1. 1 C. dos Santos Portar 6,7
  2. 33 O. Verhoeven Fundaș 5,5
  3. 26 M. Duah Fundaș 6,2
  4. 32 I. Murphy Fundaș 5,8
  5. 5 Kieran Sargeant Fundaș 5,5
  6. 20 A. Godoy Mijlocaș 6,3
  7. 6 J. Tverskov Mijlocaș 5,6
  8. 12 Gabriel Pirani Mijlocaș 5,8
  9. 10 A. Dreyer Atacant 7,7
  10. 7 M. Ingvartsen Atacant 6,8
  11. 99 E. Achouri Atacant 6,5
Rezerve (9)
  1. 90 A. Pellegrino Atacant 6,3
  2. 13 P. Sisniega Portar 0,0
  3. 3 D. Þór­halls­son Fundaș 0,0
  4. 8 O. Valakari Mijlocaș 0,0
  5. 97 C. McVey Fundaș 6,1
  6. 94 C. Bakambu Atacant 7,5
  7. 70 A. Alvarado Atacant 6,4
  8. 36 David Evra Mimbang Nyangono Mijlocaș
  9. 14 B. B. Zamble Atacant 0,0

Antrenor: Mikey Varas

Accidentați / indisponibili

  • O. Søe Fundaș Indisponibil · Accidentare
  • O. Søe Fundaș Indisponibil · Accidentare