Division Profesional - Clausura Clausura · etapa 14 Meci încheiat analiză pre-meci
Estadio Feliciano Cáceres
Distribuie
Selecția principală
Fără selecție principală — date insuficiente
Argumente
- În ultimele 5 meciuri, Sportivo Luqueno are o victorie, un egal și 3 înfrângeri.
- Pe teren propriu, în ultimele 5 meciuri, Sportivo Luqueno are 2 victorii și 3 înfrângeri.
- În deplasare, Cerro Porteno are 2 victorii, un egal și 2 înfrângeri în ultimele 5 meciuri analizate.
Acoperire date: 20/20 meciuri analizate · Goluri: 20/20 · Șuturi: 16/20 · Cornere: 16/20 · Cartonașe: 16/20 · Ultimele maximum 10 meciuri pentru fiecare echipă
Formă recentă
Formă și comparație. Meciuri recente, doar meciuri încheiate înainte de fluierul acestui meci.
Sportivo Luqueno
Meciuri recente, de la cel mai vechi la cel mai recent, în ultimele 5 meciuri.
- D Sportivo Trinidense 3–2 Î
- D Olimpia 1–1 E
- A Club Guarani 0–1 Î
- A Deportivo Recoleta 1–0 V
- D Olimpia 3–0 Î
Victorii–egaluri–înfrângeri · meciuri
- L5
- 1-1-3 · 5
- L10
- 3-2-5 · 10
- Acasă L5
- 2-0-3 · 5
- Deplasare L5
- 0-2-3 · 5
Cerro Porteno
Meciuri recente, de la cel mai vechi la cel mai recent, în ultimele 5 meciuri.
- A 2 de Mayo 0–2 Î
- A Rubio NU 2–1 V
- D Sportivo Trinidense 2–1 Î
- A Rubio NU 1–0 V
- D Club Guarani 1–1 E
Victorii–egaluri–înfrângeri · meciuri
- L5
- 2-1-2 · 5
- L10
- 5-2-3 · 10
- Acasă L5
- 3-1-1 · 5
- Deplasare L5
- 2-1-2 · 5
Predicții urmărite transparent
Fără selecție principală — date insuficiente
| Indicator | Tendință | Probabilitate estimată | Calitatea datelor | REZULTAT |
|---|---|---|---|---|
| Goluri | Peste 0,5 goluri | 91% | Medie | Câștigată |
| Goluri | Sub 3,5 goluri | 77% | Medie | Câștigată |
| Goluri | Peste 1,5 goluri | 70% | Medie | Câștigată |
| Cornere | Peste 7,5 cornere | 69% | Medie | Neevaluată |
| Cornere | Peste 8,5 cornere | 61% | Medie | Neevaluată |
| Cornere | Sub 11,5 cornere | 60% | Medie | Neevaluată |
| Cartonașe | Sub 5,5 cartonașe | 85% | Medie | Neevaluată |
| Cartonașe | Sub 4,5 cartonașe | 76% | Medie | Neevaluată |
| Cartonașe | Sub 3,5 cartonașe | 62% | Medie | Neevaluată |
| Șuturi | Sub 12,5 șuturi pe poartă | 81% | Medie | Neevaluată |
| Șuturi | Sub 10,5 șuturi pe poartă | 70% | Medie | Neevaluată |
| Faulturi | Sub 23,5 faulturi | 69% | Medie | Neevaluată |
| Faulturi | Sub 21,5 faulturi | 62% | Medie | Neevaluată |
Tendințe statistice nu intră în rata oficială de reușită. Sunt estimări din distribuții statistice, nu recomandări de pariere.
Matchup Edge
| Indicator | Tendință | FORMĂ GAZDE / FORMĂ ECHIPĂ | FORMĂ OASPEȚI / CONTEXT ADVERSAR | RATĂ MATCHUP | PROIECȚIE | EDGE | ÎNCREDEREA MODELULUI | REZULTAT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Goluri în meci
Proiecție din formă
|
Sub 3,5 goluri Pe tot meciul | 85% | 76% | 75% | 2,7 goluri | — | ridicată | Câștigată |
|
Goluri marcate
Date pre-meci
|
Sub 2,5 goluri
Cerro Porteno |
83% | 80% | 71% | 1,5 goluri | +45,6 pp | ridicată | Pierdută |
Legendă: PROIECȚIE = media formei recente · EDGE = diferența față de linia analizată · ÎNCREDERE = scorul modelului (0–100), nu o probabilitate. Probabilitatea estimată din selecția modelului folosește semnale agregate pre-meci, fără cote afișate. FotbalInfo.ro publică statistici informative, fără cote.
Statistici
Goluri
Sportivo Luqueno: 10 meciuri · Cerro Porteno: 10 meciuri
| Indicator | Gazde | Oaspeți | Comparație | Eșantion |
|---|---|---|---|---|
| Goluri marcate / meci | 1,10 | 1,20 |
|
10 / 10 meciuri |
Sportivo Luqueno
Cerro Porteno
Statisticile meciului
Valorile sunt afișate separat pentru fiecare echipă.
| Echipă | Gol. | ȘP | Cor. | F | CG | CR |
|---|---|---|---|---|---|---|
Sportivo Luqueno
Acasă
|
0 | 4 | 7 | 14 | 2 | 0 |
Cerro Porteno
Deplasare · câștigătoare
|
3 | 6 | 9 | 15 | 2 | 0 |
Mai multe statistici
| Indicator | Sportivo Luqueno | Cerro Porteno |
|---|---|---|
| Șuturi totale | 18 | 17 |
| Șuturi în afara porții | 7 | 6 |
| Șuturi blocate | 7 | 5 |
| Șuturi din careu | 8 | 13 |
| Șuturi din afara careului | 10 | 4 |
| Posesie | 58% | 42% |
| Ofsaiduri | 2 | 0 |
| Intervenții portar | 3 | 4 |
| Pase totale | 414 | 321 |
| Pase corecte | 324 | 233 |
| Precizie pase | — | — |
Statistici pe reprize
Repriza 1 vine din statisticile de la pauză. Repriza 2 este calculată local (FT minus HT) doar pentru indicatorii aditivi; posesia și precizia paselor rămân necunoscute.
| Repriză | Indicator | Sportivo Luqueno | Cerro Porteno |
|---|---|---|---|
| Repriza 1 | Goluri | 0 | 2 |
Legendă statistici: ȘP = Șuturi pe poartă · Cor. = cornere · CG = cartonașe galbene · CR = Cartonașe roșii. Încrederea modelului este un scor 0–100, nu o probabilitate.
Față în față
3 întâlniri în baza locală.
Sportivo Luqueno 0 · Egaluri 0 · 3 Cerro Porteno
Pe terenul gazdei: 1 meci (0-0-1).
-
Division Profesional - ClausuraCerro Porteno 3–0 Sportivo Luqueno
-
Division Profesional - AperturaSportivo Luqueno 2–3 Cerro Porteno
-
Division Profesional - AperturaCerro Porteno 2–0 Sportivo Luqueno
Titulari și accidentați
XI-ul, notele și jucătorul meciului rămân publice după fluierul final.
Sportivo Luqueno
4-3-3Cerro Porteno
4-1-4-1Sportivo Luqueno
4-3-3Titulari
- 1 N. Campisi Portar 5,6
- 22 S. Ocampos Fundaș 5,9
- 2 M. Barreto Fundaș 6,2
- 6 F. Wiechniak Fundaș 6,2
- 23 A. Cantero Fundaș 5,9
- 8 A. Maíz Mijlocaș 6,0
- 10 G. Bogado Mijlocaș 6,7
- 14 F. Benitez Mijlocaș 6,7
- 11 Ó. Ruíz Atacant 6,4
- 20 I. Maggi Atacant 6,1
- 25 J. Ramos Atacant 6,5
Rezerve (12)
- 30 T. Franco Mijlocaș 0,0
- 28 A. Balbuena Fundaș 5,9
- 3 Á. Brizuela Fundaș 0,0
- 9 W. González Atacant 6,4
- 12 F. Mongelos Portar 0,0
- 29 T. Muro Mijlocaș 0,0
- 21 M. Ojeda Mijlocaș 6,9
- 7 K. Pereira Atacant 0,0
- 19 M. Pérez Atacant 6,5
- 18 F. Bobadilla Mijlocaș 0,0
- 24 S. Beltrán Mijlocaș 0,0
- 37 L. Comas Mijlocaș 6,1
Antrenor: Lucas Barrios
Accidentați / indisponibili
Lista de accidentați nu este disponibilă.
Cerro Porteno
4-1-4-1Titulari
- 12 A. Martínez Portar 7,0
- 2 F. Domínguez Fundaș 6,3
- 4 A. Cañete Fundaș 7,5
- 6 L. Merolla Fundaș 8,2
- 15 B. Riveros Fundaș 6,6
- 14 L. Quintana Mijlocaș 7,2
- 31 I. Aliseda Mijlocaș 6,9
- 32 C. Bobadilla Mijlocaș 6,3
- 18 A. Gamarra Mijlocaș 7,4
- 7 D. Rodríguez Mijlocaș 8,2
- 19 P. Vegetti Atacant 8,0
Rezerve (12)
- 13 G. Benítez Fundaș 7,0
- 34 C. Chena Mijlocaș 0,0
- 28 C. Franco Atacant 0,0
- 30 G. Giménez Mijlocaș 6,5
- 40 M. Klimowicz Mijlocaș 6,8
- 5 J. Morel Mijlocaș 6,8
- 16 I. Ramírez Fundaș 0,0
- 1 M. Roffo Portar 0,0
- 27 J. Torres Atacant 6,4
- 23 G. Velázquez Fundaș 0,0
- 21 S. Araújo Atacant 0,0
- 20 E. Almendra Mijlocaș 0,0
Antrenor: G. Costas
Accidentați / indisponibili
Lista de accidentați nu este disponibilă.