Division Profesional - Clausura Clausura · etapa 13 Meci încheiat analiză pre-meci
Estadio Rogelio Livieres
Distribuie
Selecția principală
Fără selecție principală — date insuficiente
Argumente
- În ultimele 5 meciuri, Club Guarani are 3 victorii și 2 egaluri.
- Pe teren propriu, în ultimele 5 meciuri, Club Guarani are 2 victorii, 2 egaluri și o înfrângere.
- În deplasare, Club Sp. San Lorenzo are un egal și 4 înfrângeri în ultimele 5 meciuri analizate.
Acoperire date: 20/20 meciuri analizate · Goluri: 20/20 · Șuturi: 17/20 · Cornere: 17/20 · Cartonașe: 17/20 · Ultimele maximum 10 meciuri pentru fiecare echipă
Formă recentă
Formă și comparație. Meciuri recente, doar meciuri încheiate înainte de fluierul acestui meci.
Club Guarani
Meciuri recente, de la cel mai vechi la cel mai recent, în ultimele 5 meciuri.
- D Sportivo Luqueno 0–1 V
- D Sportivo Trinidense 0–1 V
- A Cerro Porteno 1–1 E
- A Deportivo Recoleta 2–0 V
- D Olimpia 1–1 E
Victorii–egaluri–înfrângeri · meciuri
- L5
- 3-2-0 · 5
- L10
- 3-5-2 · 10
- Acasă L5
- 2-2-1 · 5
- Deplasare L5
- 2-2-1 · 5
Club Sp. San Lorenzo
Meciuri recente, de la cel mai vechi la cel mai recent, în ultimele 5 meciuri.
- A Deportivo Recoleta 0–0 E
- A 4 de Mayo 2–1 V
- A Olimpia 0–3 Î
- D Sportivo Ameliano 1–0 Î
- A 2 de Mayo 1–2 Î
Victorii–egaluri–înfrângeri · meciuri
- L5
- 1-1-3 · 5
- L10
- 1-2-7 · 10
- Acasă L5
- 1-1-3 · 5
- Deplasare L5
- 0-1-4 · 5
Predicții urmărite transparent
Fără selecție principală — date insuficiente
| Indicator | Tendință | Probabilitate estimată | Calitatea datelor | REZULTAT |
|---|---|---|---|---|
| Goluri | Peste 0,5 goluri | 89% | Medie | Câștigată |
| Goluri | Sub 3,5 goluri | 83% | Medie | Câștigată |
| Goluri | Peste 1,5 goluri | 64% | Medie | Câștigată |
| Goluri | Sub 2,5 goluri | 63% | Medie | Câștigată |
Tendințe statistice nu intră în rata oficială de reușită. Sunt estimări din distribuții statistice, nu recomandări de pariere.
Matchup Edge
| Indicator | Tendință | FORMĂ GAZDE / FORMĂ ECHIPĂ | FORMĂ OASPEȚI / CONTEXT ADVERSAR | RATĂ MATCHUP | PROIECȚIE | EDGE | ÎNCREDEREA MODELULUI | REZULTAT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Goluri în meci
Proiecție din formă
|
Peste 0,5 goluri Pe tot meciul | 100% | 100% | 90% | 2,2 goluri | — | ridicată | Câștigată |
|
Goluri marcate
Date pre-meci
|
Sub 3,5 goluri
Club Guarani |
100% | 92% | 87% | 1,6 goluri | +38,5 pp | ridicată | Câștigată |
Legendă: PROIECȚIE = media formei recente · EDGE = diferența față de linia analizată · ÎNCREDERE = scorul modelului (0–100), nu o probabilitate. Probabilitatea estimată din selecția modelului folosește semnale agregate pre-meci, fără cote afișate. FotbalInfo.ro publică statistici informative, fără cote.
Statistici
Goluri
Club Guarani: 10 meciuri · Club Sp. San Lorenzo: 10 meciuri
| Indicator | Gazde | Oaspeți | Comparație | Eșantion |
|---|---|---|---|---|
| Goluri marcate / meci | 1,00 | 0,50 |
|
10 / 10 meciuri |
Club Guarani
Club Sp. San Lorenzo
Statisticile meciului
Valorile sunt afișate separat pentru fiecare echipă.
| Echipă | Gol. | ȘP | Cor. | F | CG | CR |
|---|---|---|---|---|---|---|
Club Guarani
Acasă
|
1 | 4 | 5 | 10 | 1 | 0 |
Club Sp. San Lorenzo
Deplasare
|
1 | 3 | 3 | 10 | 5 | 0 |
Mai multe statistici
| Indicator | Club Guarani | Club Sp. San Lorenzo |
|---|---|---|
| Șuturi totale | 12 | 19 |
| Șuturi în afara porții | 8 | 14 |
| Șuturi blocate | 0 | 2 |
| Șuturi din careu | 6 | 11 |
| Șuturi din afara careului | 6 | 8 |
| Posesie | 49% | 51% |
| Ofsaiduri | 2 | 2 |
| Intervenții portar | 2 | 3 |
| Pase totale | 510 | 396 |
| Pase corecte | 410 | 313 |
| Precizie pase | — | — |
Statistici pe reprize
Repriza 1 vine din statisticile de la pauză. Repriza 2 este calculată local (FT minus HT) doar pentru indicatorii aditivi; posesia și precizia paselor rămân necunoscute.
| Repriză | Indicator | Club Guarani | Club Sp. San Lorenzo |
|---|---|---|---|
| Repriza 1 | Goluri | 1 | 0 |
Legendă statistici: ȘP = Șuturi pe poartă · Cor. = cornere · CG = cartonașe galbene · CR = Cartonașe roșii. Încrederea modelului este un scor 0–100, nu o probabilitate.
Față în față
3 întâlniri în baza locală.
Club Guarani 2 · Egaluri 0 · 1 Club Sp. San Lorenzo
Pe terenul gazdei: 1 meci (1-0-0).
-
Division Profesional - ClausuraClub Sp. San Lorenzo 0–1 Club Guarani
-
Division Profesional - AperturaClub Sp. San Lorenzo 1–0 Club Guarani
-
Division Profesional - AperturaClub Guarani 3–1 Club Sp. San Lorenzo
Titulari și accidentați
XI-ul, notele și jucătorul meciului rămân publice după fluierul final.
Club Guarani
4-1-4-1Club Sp. San Lorenzo
4-4-2Club Guarani
4-1-4-1Titulari
- 31 M. Martínez Portar 6,3
- 4 A. Méndez Fundaș 6,8
- 2 I. Segovia Fundaș 6,2
- 15 T. Servín Fundaș 7,2
- 33 L. Allende Fundaș 6,0
- 36 L. Martínez Mijlocaș 8,0
- 34 M. Maldonado Mijlocaș 6,7
- 21 C. Arrúa Mijlocaș 6,3
- 29 F. Llano Mijlocaș 6,5
- 26 D. Fernández Mijlocaș 6,3
- 11 J. García Atacant 5,8
Rezerve (12)
- 38 P. Corone Atacant 6,1
- 17 V. Céspedes Atacant 0,0
- 12 G. Dionisi Portar 0,0
- 40 F. Fernández Atacant 6,4
- 25 G. Gómez Mijlocaș 5,9
- 23 M. Jacquet Fundaș 0,0
- 20 R. Quinonez Atacant 0,0
- 9 J. Recalde Mijlocaș 6,5
- 14 R. Rodríguez Fundaș 6,6
- 39 C. Rolón Fundaș 0,0
- 18 T. Romero Atacant 0,0
- 10 M. Añasco Mijlocaș 0,0
Antrenor: F. Arce
Accidentați / indisponibili
Lista de accidentați nu este disponibilă.
Club Sp. San Lorenzo
4-4-2Titulari
- 12 W. Quiñónez Portar 6,8
- 2 L. Esteche Fundaș 6,7
- 19 Luis Fernando Cáceres Maciel Fundaș 6,7
- 4 A. Doldán Fundaș 6,9
- 20 D. Meza Montiel Fundaș 5,8
- 28 P. Gerzel Mijlocaș 6,4
- 32 F. Aragón Mijlocaș 8,2
- 21 H. Gonzalez Mijlocaș 6,0
- 18 A. Álvarez Mijlocaș 6,1
- 23 M. Ferreira Atacant 6,4
- 7 S. Salcedo Atacant 6,2
Rezerve (12)
- 13 Isaias Fretes Atacant 6,8
- 31 L. Franco Portar 0,0
- 25 K. Fernández Mijlocaș
- 26 Amin Duarte Gonzalez Jose Mijlocaș 0,0
- 35 C. Colmán Atacant 6,9
- 16 Á. Benítez Mijlocaș 7,0
- 9 J. Barrios Atacant 0,0
- 5 T. Paredes Fundaș 0,0
- 15 B. Piñatares Mijlocaș 0,0
- 14 J. Salcedo Mijlocaș 6,4
- 6 H. Villamayor Mijlocaș 0,0
- 38 Iovan Darko Roganovich Mijlocaș
Antrenor: S. Orteman
Accidentați / indisponibili
Lista de accidentați nu este disponibilă.