Liga Pro Relegation Group - 2 Meci încheiat analiză pre-meci
Estadio Jocay
Distribuie
Selecția principală
Peste 0,5 goluri
Probabilitate estimată: 86% · Calitatea datelor: Ridicată
Argumente
- Peste 0,5 goluri este direcția comună a modelului statistic și a semnalului agregat.
- Probabilitatea modelului este de 85%, iar semnalul agregat indică 87%.
- Analiza folosește forma recentă a Manta FC și a Tecnico Universitario.
Riscuri
- Orice selecție rămâne o estimare statistică, nu o certitudine.
Acoperire date: 20/20 meciuri analizate · Goluri: 20/20 · Șuturi: 19/20 · Cornere: 19/20 · Cartonașe: 19/20 · Ultimele maximum 10 meciuri pentru fiecare echipă
Formă recentă
Formă și comparație. Meciuri recente, doar meciuri încheiate înainte de fluierul acestui meci.
Manta FC
Meciuri recente, de la cel mai vechi la cel mai recent, în ultimele 5 meciuri.
- A Orense SC 2–1 V
- A Aucas 0–0 E
- D Emelec 1–0 Î
- D Macara 4–3 Î
- A Barcelona SC 2–0 V
Victorii–egaluri–înfrângeri · meciuri
- L5
- 2-1-2 · 5
- L10
- 3-1-6 · 10
- Acasă L5
- 2-1-2 · 5
- Deplasare L5
- 1-0-4 · 5
Tecnico Universitario
Meciuri recente, de la cel mai vechi la cel mai recent, în ultimele 5 meciuri.
- A Delfin SC 1–1 E
- D Leones del Norte 0–1 V
- A LDU de Quito 1–3 Î
- D Delfin SC 1–0 Î
- A Deportivo Cuenca 3–1 V
Victorii–egaluri–înfrângeri · meciuri
- L5
- 2-1-2 · 5
- L10
- 3-1-6 · 10
- Acasă L5
- 1-1-3 · 5
- Deplasare L5
- 1-0-4 · 5
Predicții urmărite transparent
| Indicator | Tendință | Probabilitate estimată | Calitatea datelor | REZULTAT |
|---|---|---|---|---|
| Selecția principală | Peste 0,5 goluri | 86% | Ridicată | — |
| Goluri | Sub 3,5 goluri | 87% | Ridicată | Câștigată |
| Goluri | Peste 0,5 goluri | 85% | Ridicată | Câștigată |
| Goluri | Sub 2,5 goluri | 70% | Ridicată | Câștigată |
| Cornere | Sub 18,5 cornere | 96% | Medie | Pierdută |
| Cornere | Peste 2,5 cornere | 93% | Medie | Câștigată |
| Cornere | Peste 3,5 cornere | 87% | Medie | Câștigată |
| Cartonașe | Peste 2,5 cartonașe | 79% | Medie | Câștigată |
| Cartonașe | Peste 3,5 cartonașe | 66% | Medie | Câștigată |
| Cartonașe | Sub 5,5 cartonașe | 60% | Medie | Pierdută |
| Șuturi | Sub 12,5 șuturi pe poartă | 80% | Medie | Câștigată |
| Șuturi | Sub 10,5 șuturi pe poartă | 68% | Medie | Câștigată |
| Faulturi | Sub 25,5 faulturi | 60% | Medie | Pierdută |
- Peste 0,5 goluri este direcția comună a modelului statistic și a semnalului agregat.
- Probabilitatea modelului este de 85%, iar semnalul agregat indică 87%.
- Analiza folosește forma recentă a Manta FC și a Tecnico Universitario.
Riscuri: Orice selecție rămâne o estimare statistică, nu o certitudine.
Tendințe statistice nu intră în rata oficială de reușită. Sunt estimări din distribuții statistice, nu recomandări de pariere.
Matchup Edge
| Indicator | Tendință | FORMĂ GAZDE / FORMĂ ECHIPĂ | FORMĂ OASPEȚI / CONTEXT ADVERSAR | RATĂ MATCHUP | PROIECȚIE | EDGE | ÎNCREDEREA MODELULUI | REZULTAT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Goluri în meci
Proiecție din formă
|
Sub 3,5 goluri Pe tot meciul | 100% | 89% | 88% | 2,1 goluri | — | ridicată | Câștigată |
|
Goluri marcate
Date pre-meci
|
Sub 2,5 goluri
Tecnico Universitario |
100% | 100% | 86% | 0,8 goluri | +69,7 pp | ridicată | Câștigată |
Legendă: PROIECȚIE = media formei recente · EDGE = diferența față de linia analizată · ÎNCREDERE = scorul modelului (0–100), nu o probabilitate. Probabilitatea estimată din selecția modelului folosește semnale agregate pre-meci, fără cote afișate. FotbalInfo.ro publică statistici informative, fără cote.
Statistici
Goluri
Manta FC: 10 meciuri · Tecnico Universitario: 10 meciuri
| Indicator | Gazde | Oaspeți | Comparație | Eșantion |
|---|---|---|---|---|
| Goluri marcate / meci | 1,10 | 1,00 |
|
10 / 10 meciuri |
Manta FC
Tecnico Universitario
Statisticile meciului
Valorile sunt afișate separat pentru fiecare echipă.
| Echipă | Gol. | ȘP | Cor. | F | CG | CR |
|---|---|---|---|---|---|---|
Manta FC
Acasă · câștigătoare
|
1 | 3 | 13 | 20 | 3 | 1 |
Tecnico Universitario
Deplasare
|
0 | 1 | 7 | 18 | 2 | 0 |
Mai multe statistici
| Indicator | Manta FC | Tecnico Universitario |
|---|---|---|
| Șuturi totale | 15 | 11 |
| Șuturi în afara porții | 8 | 7 |
| Șuturi blocate | 4 | 3 |
| Șuturi din careu | 8 | 7 |
| Șuturi din afara careului | 7 | 4 |
| Posesie | 44% | 56% |
| Ofsaiduri | 0 | 3 |
| Intervenții portar | 1 | 2 |
| Pase totale | 225 | 287 |
| Pase corecte | 163 | 208 |
| Precizie pase | — | — |
Statistici pe reprize
Repriza 1 vine din statisticile de la pauză. Repriza 2 este calculată local (FT minus HT) doar pentru indicatorii aditivi; posesia și precizia paselor rămân necunoscute.
| Repriză | Indicator | Manta FC | Tecnico Universitario |
|---|---|---|---|
| Repriza 1 | Goluri | 1 | 0 |
Legendă statistici: ȘP = Șuturi pe poartă · Cor. = cornere · CG = cartonașe galbene · CR = Cartonașe roșii. Încrederea modelului este un scor 0–100, nu o probabilitate.
Față în față
2 întâlniri în baza locală.
Manta FC 0 · Egaluri 0 · 2 Tecnico Universitario
Pe terenul gazdei: 1 meci (0-0-1).
-
Liga ProTecnico Universitario 1–0 Manta FC
-
Liga ProManta FC 0–2 Tecnico Universitario
Titulari și accidentați
XI-ul, notele și jucătorul meciului rămân publice după fluierul final.
Manta FC
4-4-2Tecnico Universitario
4-4-2Manta FC
4-4-2Titulari
- 12 F. Zambrano Portar 6,6
- 23 A. Medina Fundaș 6,9
- 24 O. Moscarelli Fundaș 6,7
- 21 M. Ortíz Fundaș 6,1
- 25 J. Monaga Fundaș 6,2
- 27 Jefferson Alberto Troya Vera Mijlocaș 6,2
- 6 J. Jiménez Mijlocaș 6,6
- 5 B. Ramírez Mijlocaș 6,1
- 55 J. Vergés Mijlocaș 7,7
- 17 José Enrique Angulo Caicedo Atacant 5,8
- 19 J. Alman Atacant 7,8
Rezerve (12)
- 4 J. Nazareno Fundaș 6,9
- 70 J. Nazareno Mijlocaș 7,0
- 52 J. Rialpe Mijlocaș 0,0
- 8 M. Valencia Atacant 6,5
- 9 J. Blanco Atacant 0,0
- 11 F. Asagidigbi Atacant 0,0
- 10 R. Burbano Mijlocaș 0,0
- 7 Walter Leodán Chalá Vásquez Atacant 0,0
- 1 W. Chávez Portar 0,0
- 28 Á. Ledesma Mijlocaș 6,4
- 31 G. Mina Fundaș 6,5
- 14 J. Mina Mijlocaș 0,0
Antrenor: Eduardo Carvajal Burgos Javier
Accidentați / indisponibili
Lista de accidentați nu este disponibilă.
Tecnico Universitario
4-4-2Titulari
- 12 Ayrton Morales Portar 6,9
- 23 E. Mesa Fundaș 7,0
- 13 J. Anaya Fundaș 6,7
- 5 S. Mena Fundaș 7,0
- 79 C. Cuero Fundaș 5,9
- 7 L. Estupiñán Mijlocaș 6,6
- 33 J. Majao Mijlocaș 6,0
- 29 A. Cela Mijlocaș 6,1
- 25 B. Delgado Mijlocaș 5,8
- 90 W. Caicedo Atacant 6,1
- 8 D. Armas Atacant 6,5
Rezerve (11)
- 30 Luis Arce Caicedo Kener Fundaș 0,0
- 67 M. Carrasco Mijlocaș 0,0
- 85 Y. Arce Fundaș 0,0
- 10 J. Bocanegra Mijlocaș 6,4
- 70 C. Castaño Mijlocaș 6,8
- 15 F. Castilllo Mijlocaș 0,0
- 19 Anthony Castilo Atacant 6,3
- 4 Luis Mario Cordova Mina Fundaș 6,3
- 77 C. Garcia Mijlocaș 6,2
- 14 B. Oña Mijlocaș 0,0
- 1 S. Razzeto Portar 0,0
Antrenor: Ismael Blanco
Accidentați / indisponibili
Lista de accidentați nu este disponibilă.