Liga Profesional Argentina Clausura · etapa 11 Meci încheiat analiză pre-meci
Estadio Guillermo Laza
Distribuie
Selecția principală
Fără selecție principală — date insuficiente
Argumente
- În ultimele 5 meciuri, Deportivo Riestra are 4 egaluri și o înfrângere.
- Pe teren propriu, în ultimele 5 meciuri, Deportivo Riestra are o victorie, 3 egaluri și o înfrângere.
- În deplasare, Central Cordoba de Santiago are o victorie, un egal și 3 înfrângeri în ultimele 5 meciuri analizate.
Acoperire date: 20/20 meciuri analizate · Goluri: 20/20 · Șuturi: 18/20 · Cornere: 18/20 · Cartonașe: 18/20 · Ultimele maximum 10 meciuri pentru fiecare echipă
Formă recentă
Formă și comparație. Meciuri recente, doar meciuri încheiate înainte de fluierul acestui meci.
Deportivo Riestra
Meciuri recente, de la cel mai vechi la cel mai recent, în ultimele 5 meciuri.
- D Gimnasia M. 0–0 E
- A Lanus 0–3 Î
- A Banfield 1–1 E
- D Platense 1–1 E
- A Velez Sarsfield 1–1 E
Victorii–egaluri–înfrângeri · meciuri
- L5
- 0-4-1 · 5
- L10
- 1-6-3 · 10
- Acasă L5
- 1-3-1 · 5
- Deplasare L5
- 0-3-2 · 5
Central Cordoba de Santiago
Meciuri recente, de la cel mai vechi la cel mai recent, în ultimele 5 meciuri.
- A Defensa Y Justicia 2–2 E
- D Boca Juniors 3–1 Î
- A Independiente 0–1 Î
- D Talleres Cordoba 0–0 E
- D Tigre 2–1 Î
Victorii–egaluri–înfrângeri · meciuri
- L5
- 0-2-3 · 5
- L10
- 2-2-6 · 10
- Acasă L5
- 1-1-3 · 5
- Deplasare L5
- 1-1-3 · 5
Predicții urmărite transparent
Fără selecție principală — date insuficiente
| Indicator | Tendință | Probabilitate estimată | Calitatea datelor | REZULTAT |
|---|---|---|---|---|
| Goluri | Peste 0,5 goluri | 89% | Medie | Câștigată |
| Goluri | Sub 3,5 goluri | 82% | Medie | Câștigată |
| Goluri | Peste 1,5 goluri | 65% | Medie | Câștigată |
| Goluri | Sub 2,5 goluri | 62% | Medie | Câștigată |
| Cornere | Sub 11,5 cornere | 78% | Medie | Neevaluată |
| Cornere | Sub 10,5 cornere | 72% | Medie | Neevaluată |
| Cornere | Sub 9,5 cornere | 66% | Medie | Neevaluată |
| Cartonașe | Sub 5,5 cartonașe | 75% | Medie | Neevaluată |
| Cartonașe | Peste 2,5 cartonașe | 67% | Medie | Neevaluată |
| Cartonașe | Sub 4,5 cartonașe | 63% | Medie | Neevaluată |
| Șuturi | Sub 10,5 șuturi pe poartă | 76% | Medie | Neevaluată |
| Șuturi | Sub 8,5 șuturi pe poartă | 63% | Medie | Neevaluată |
| Faulturi | Sub 25,5 faulturi | 60% | Medie | Neevaluată |
Tendințe statistice nu intră în rata oficială de reușită. Sunt estimări din distribuții statistice, nu recomandări de pariere.
Matchup Edge
| Indicator | Tendință | FORMĂ GAZDE / FORMĂ ECHIPĂ | FORMĂ OASPEȚI / CONTEXT ADVERSAR | RATĂ MATCHUP | PROIECȚIE | EDGE | ÎNCREDEREA MODELULUI | REZULTAT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Goluri în meci
Proiecție din formă
|
Sub 3,5 goluri Pe tot meciul | 100% | 84% | 86% | 2,1 goluri | — | ridicată | Câștigată |
|
Goluri marcate
Date pre-meci
|
Sub 3,5 goluri
Deportivo Riestra |
100% | 93% | 88% | 1,3 goluri | +44,9 pp | ridicată | Câștigată |
Legendă: PROIECȚIE = media formei recente · EDGE = diferența față de linia analizată · ÎNCREDERE = scorul modelului (0–100), nu o probabilitate. Probabilitatea estimată din selecția modelului folosește semnale agregate pre-meci, fără cote afișate. FotbalInfo.ro publică statistici informative, fără cote.
Statistici
Goluri
Deportivo Riestra: 10 meciuri · Central Cordoba de Santiago: 10 meciuri
| Indicator | Gazde | Oaspeți | Comparație | Eșantion |
|---|---|---|---|---|
| Goluri marcate / meci | 0,60 | 0,70 |
|
10 / 10 meciuri |
Deportivo Riestra
Central Cordoba de Santiago
Statisticile meciului
Valorile sunt afișate separat pentru fiecare echipă.
| Echipă | Gol. | ȘP | Cor. | F | CG | CR |
|---|---|---|---|---|---|---|
Deportivo Riestra
Acasă
|
1 | 4 | 3 | 11 | 1 | 0 |
Central Cordoba de Santiago
Deplasare
|
1 | 3 | 3 | 10 | 3 | 0 |
Mai multe statistici
| Indicator | Deportivo Riestra | Central Cordoba de Santiago |
|---|---|---|
| Șuturi totale | 7 | 10 |
| Șuturi în afara porții | 1 | 2 |
| Șuturi blocate | 2 | 5 |
| Șuturi din careu | 1 | 4 |
| Șuturi din afara careului | 6 | 6 |
| Posesie | 41% | 59% |
| Ofsaiduri | 1 | 2 |
| Intervenții portar | 2 | 3 |
| Pase totale | 307 | 443 |
| Pase corecte | 209 | 345 |
| Precizie pase | — | — |
Statistici pe reprize
Repriza 1 vine din statisticile de la pauză. Repriza 2 este calculată local (FT minus HT) doar pentru indicatorii aditivi; posesia și precizia paselor rămân necunoscute.
| Repriză | Indicator | Deportivo Riestra | Central Cordoba de Santiago |
|---|---|---|---|
| Repriza 1 | Goluri | 1 | 1 |
Legendă statistici: ȘP = Șuturi pe poartă · Cor. = cornere · CG = cartonașe galbene · CR = Cartonașe roșii. Încrederea modelului este un scor 0–100, nu o probabilitate.
Față în față
1 întâlnire în baza locală.
Deportivo Riestra 0 · Egaluri 0 · 1 Central Cordoba de Santiago
Pe terenul gazdei: 0 meciuri (0-0-0).
-
Liga Profesional ArgentinaCentral Cordoba de Santiago 1–0 Deportivo Riestra
Titulari și accidentați
XI-ul, notele și jucătorul meciului rămân publice după fluierul final.
Deportivo Riestra
4-4-2Central Cordoba de Santiago
4-1-4-1Deportivo Riestra
4-4-2Titulari
- 1 I. Arce Portar 6,0
- 15 N. Sansotre Fundaș 6,6
- 19 J. Randazzo Fundaș 6,1
- 22 C. Paz Fundaș 6,5
- 36 M. Bracamonte Fundaș 5,8
- 10 B. Sánchez Mijlocaș 6,5
- 8 M. Céliz Mijlocaș 7,5
- 14 P. Monje Mijlocaș 5,8
- 27 J. Goitía Mijlocaș 5,9
- 29 M. Graneros Atacant 6,3
- 7 Antony Daniel Alonso Espinoza Atacant 6,9
Rezerve (12)
- 23 M. Arzamendia Portar 0,0
- 13 R. Gallo Fundaș 0,0
- 6 I. Gariglio Fundaș 0,0
- 21 T. González Atacant 6,7
- 20 T. Lauro Mijlocaș 0,0
- 40 G. Obredor Mijlocaș 6,4
- 2 C. Quintana Fundaș 0,0
- 5 P. Ramírez Fundaș 6,2
- 35 Á. Stringa Atacant 0,0
- 3 E. Tovo Fundaș 0,0
- 16 N. Watson Mijlocaș 0,0
- 17 Á. Almada Mijlocaș 6,2
Antrenor: G. Duró
Accidentați / indisponibili
Lista de accidentați nu este disponibilă.
Central Cordoba de Santiago
4-1-4-1Titulari
- 1 A. Aguerre Portar 6,3
- 33 S. Moyano Fundaș 6,3
- 21 F. Aguilar Fundaș 6,8
- 2 A. Maciel Fundaș 6,5
- 23 D. Cáceres Fundaș 7,1
- 22 M. Vera Mijlocaș 6,4
- 28 L. Sequeira Mijlocaș 7,0
- 10 M. Iacobellis Mijlocaș 6,2
- 18 L. González Mijlocaș 6,7
- 7 D. Barrera Mijlocaș 6,2
- 27 M. Santos Atacant 7,9
Rezerve (12)
- 9 L. Varaldo Atacant 6,5
- 17 Y. Casermeiro Fundaș 0,0
- 47 M. Cuitino Atacant 0,0
- 32 N. Garrido Fundaș 6,1
- 3 L. Marchi Fundaș 6,4
- 20 F. Martínez Fundaș 6,6
- 19 E. Naya Atacant 0,0
- 30 F. Rodriguez Mijlocaș 0,0
- 25 J. Vallejos Portar 0,0
- 44 Kevin Jacobo Adrián Ibañez Atacant
- 41 Enzo Tiziano Ramirez Suarez Fundaș
- 43 Ignacio Nahuel Santillan Atacant
Antrenor: S. Domínguez
Accidentați / indisponibili
Lista de accidentați nu este disponibilă.