Liga Profesional Argentina Clausura · etapa 11 Meci încheiat analiză pre-meci
Estadio Juan Bautista Gargantini
Distribuie
Selecția principală
Peste 0,5 goluri
Probabilitate estimată: 92% · Calitatea datelor: Ridicată
Argumente
- Peste 0,5 goluri este direcția comună a modelului statistic și a semnalului agregat.
- Probabilitatea modelului este de 94%, iar semnalul agregat indică 90%.
- Analiza folosește forma recentă a Independ. Rivadavia și a Gimnasia L.P..
Riscuri
- Orice selecție rămâne o estimare statistică, nu o certitudine.
Acoperire date: 20/20 meciuri analizate · Goluri: 20/20 · Șuturi: 17/20 · Cornere: 17/20 · Cartonașe: 17/20 · Ultimele maximum 10 meciuri pentru fiecare echipă
Formă recentă
Formă și comparație. Meciuri recente, doar meciuri încheiate înainte de fluierul acestui meci.
Independ. Rivadavia
Meciuri recente, de la cel mai vechi la cel mai recent, în ultimele 5 meciuri.
- D Barracas Central 0–1 V
- A Atletico Tucuman 1–1 E
- A Aldosivi 4–3 V
- D River Plate 3–1 Î
- A Racing Club 3–1 V
Victorii–egaluri–înfrângeri · meciuri
- L5
- 3-1-1 · 5
- L10
- 4-4-2 · 10
- Acasă L5
- 3-2-0 · 5
- Deplasare L5
- 2-1-2 · 5
Gimnasia L.P.
Meciuri recente, de la cel mai vechi la cel mai recent, în ultimele 5 meciuri.
- A Banfield 2–2 E
- D Argentinos JRS 1–1 E
- A Tigre 2–1 V
- D Rosario Central 1–2 V
- A Gimnasia M. 2–3 Î
Victorii–egaluri–înfrângeri · meciuri
- L5
- 2-2-1 · 5
- L10
- 5-3-2 · 10
- Acasă L5
- 3-1-1 · 5
- Deplasare L5
- 2-2-1 · 5
Predicții urmărite transparent
| Indicator | Tendință | Probabilitate estimată | Calitatea datelor | REZULTAT |
|---|---|---|---|---|
| Selecția principală | Peste 0,5 goluri | 92% | Ridicată | — |
| Goluri | Peste 0,5 goluri | 94% | Ridicată | Câștigată |
| Goluri | Peste 1,5 goluri | 77% | Ridicată | Câștigată |
| Goluri | Sub 3,5 goluri | 69% | Ridicată | Câștigată |
| Cornere | Sub 18,5 cornere | 97% | Medie | Neevaluată |
| Cornere | Sub 16,5 cornere | 94% | Medie | Neevaluată |
| Cornere | Peste 2,5 cornere | 93% | Medie | Neevaluată |
| Cartonașe | Sub 7,5 cartonașe | 81% | Medie | Neevaluată |
| Cartonașe | Sub 6,5 cartonașe | 73% | Medie | Neevaluată |
| Cartonașe | Peste 3,5 cartonașe | 64% | Medie | Neevaluată |
| Șuturi | Sub 12,5 șuturi pe poartă | 75% | Medie | Neevaluată |
| Șuturi | Sub 10,5 șuturi pe poartă | 63% | Medie | Neevaluată |
| Faulturi | Sub 25,5 faulturi | 61% | Medie | Neevaluată |
- Peste 0,5 goluri este direcția comună a modelului statistic și a semnalului agregat.
- Probabilitatea modelului este de 94%, iar semnalul agregat indică 90%.
- Analiza folosește forma recentă a Independ. Rivadavia și a Gimnasia L.P..
Riscuri: Orice selecție rămâne o estimare statistică, nu o certitudine.
Tendințe statistice nu intră în rata oficială de reușită. Sunt estimări din distribuții statistice, nu recomandări de pariere.
Matchup Edge
| Indicator | Tendință | FORMĂ GAZDE / FORMĂ ECHIPĂ | FORMĂ OASPEȚI / CONTEXT ADVERSAR | RATĂ MATCHUP | PROIECȚIE | EDGE | ÎNCREDEREA MODELULUI | REZULTAT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Goluri în meci
Proiecție din formă
|
Peste 0,5 goluri Pe tot meciul | 100% | 100% | 93% | 2,7 goluri | — | ridicată | Câștigată |
|
Goluri marcate
Date pre-meci
|
Sub 2,5 goluri
Gimnasia L.P. |
93% | 89% | 78% | 1,2 goluri | +65,9 pp | ridicată | Câștigată |
Legendă: PROIECȚIE = media formei recente · EDGE = diferența față de linia analizată · ÎNCREDERE = scorul modelului (0–100), nu o probabilitate. Probabilitatea estimată din selecția modelului folosește semnale agregate pre-meci, fără cote afișate. FotbalInfo.ro publică statistici informative, fără cote.
Statistici
Goluri
Independ. Rivadavia: 10 meciuri · Gimnasia L.P.: 10 meciuri
| Indicator | Gazde | Oaspeți | Comparație | Eșantion |
|---|---|---|---|---|
| Goluri marcate / meci | 1,30 | 1,50 |
|
10 / 10 meciuri |
Independ. Rivadavia
Gimnasia L.P.
Statisticile meciului
Valorile sunt afișate separat pentru fiecare echipă.
| Echipă | Gol. | ȘP | Cor. | F | CG | CR |
|---|---|---|---|---|---|---|
Independ. Rivadavia
Acasă
|
1 | 6 | 5 | 8 | 2 | 0 |
Gimnasia L.P.
Deplasare
|
1 | 4 | 3 | 6 | 2 | 0 |
Mai multe statistici
| Indicator | Independ. Rivadavia | Gimnasia L.P. |
|---|---|---|
| Șuturi totale | 21 | 15 |
| Șuturi în afara porții | 14 | 8 |
| Șuturi blocate | 1 | 3 |
| Șuturi din careu | 15 | 11 |
| Șuturi din afara careului | 6 | 4 |
| Posesie | 47% | 53% |
| Ofsaiduri | 2 | 0 |
| Intervenții portar | 3 | 5 |
| Pase totale | 385 | 429 |
| Pase corecte | 290 | 339 |
| Precizie pase | — | — |
Statistici pe reprize
Repriza 1 vine din statisticile de la pauză. Repriza 2 este calculată local (FT minus HT) doar pentru indicatorii aditivi; posesia și precizia paselor rămân necunoscute.
| Repriză | Indicator | Independ. Rivadavia | Gimnasia L.P. |
|---|---|---|---|
| Repriza 1 | Goluri | 1 | 0 |
Legendă statistici: ȘP = Șuturi pe poartă · Cor. = cornere · CG = cartonașe galbene · CR = Cartonașe roșii. Încrederea modelului este un scor 0–100, nu o probabilitate.
Față în față
2 întâlniri în baza locală.
Independ. Rivadavia 2 · Egaluri 0 · 0 Gimnasia L.P.
Pe terenul gazdei: 0 meciuri (0-0-0).
-
Liga Profesional ArgentinaGimnasia L.P. 2–3 Independ. Rivadavia
-
Copa de la Liga ProfesionalGimnasia L.P. 2–3 Independ. Rivadavia
Titulari și accidentați
XI-ul, notele și jucătorul meciului rămân publice după fluierul final.
Independ. Rivadavia
4-3-1-2Gimnasia L.P.
4-2-3-1Independ. Rivadavia
4-3-1-2Titulari
- 30 Nicolás Bolcato Portar 6,6
- 14 L. Gómez Fundaș 5,7
- 2 L. Costa Fundaș 6,2
- 42 S. Studer Fundaș 6,1
- 3 J. Elordi Fundaș 8,0
- 10 M. Fernández Mijlocaș 6,3
- 5 T. Bottari Mijlocaș 6,5
- 25 J. Florentín Mijlocaș 6,8
- 77 L. Sequeira Mijlocaș 7,2
- 43 F. Sartori Atacant 6,9
- 17 M. Salas Atacant 7,7
Rezerve (12)
- 27 D. Crego Mijlocaș 0,0
- 8 L. Bucca Mijlocaș 6,4
- 21 Emmanuel Gómez Portar 0,0
- 34 S. Moreyra Mijlocaș 0,0
- 13 A. Osella Fundaș 0,0
- 7 V. Ramis Atacant 0,0
- 20 A. Riep Mijlocaș 6,7
- 11 G. Ríos Mijlocaș 6,3
- 40 I. Villalba Fundaș 6,5
- 32 K. Vázquez Mijlocaș 0,0
- 36 E. Bonifacio Fundaș 6,4
- 19 R. Atencio Atacant 0,0
Antrenor: A. Berti
Accidentați / indisponibili
Lista de accidentați nu este disponibilă.
Gimnasia L.P.
4-2-3-1Titulari
- 23 N. Insfrán Portar 7,5
- 31 B. Barros Schelotto Fundaș 6,4
- 4 R. Giampaoli Fundaș 7,0
- 21 E. Martínez Fundaș 6,7
- 24 P. Silva Fundaș 6,3
- 5 I. Miramón Mijlocaș 6,2
- 18 M. Seoane Mijlocaș 5,9
- 9 M. Zalazar Mijlocaș 6,5
- 8 I. Fernández Mijlocaș 7,2
- 17 L. Janson Mijlocaș 5,8
- 29 A. Auzmendi Atacant 6,1
Rezerve (12)
- 19 A. Colazo Atacant 8,0
- 35 J. Cortazzo Fundaș 0,0
- 36 L. Lamella Fundaș 0,0
- 16 A. Max Mijlocaș 0,0
- 22 M. Melluso Fundaș 6,3
- 7 M. Panaro Atacant 0,0
- 20 J. Pérez Mijlocaș 0,0
- 25 A. Steimbach Mijlocaș 6,2
- 32 M. Torres Atacant 6,9
- 26 F. Torres Atacant 6,6
- 15 H. Castillo Portar 0,0
- 10 N. Schelotto Mijlocaș 0,0
Antrenor: A. Pereyra
Accidentați / indisponibili
Lista de accidentați nu este disponibilă.